Lepojamies

Produktu kvalitātes konkursā "Novada garša 2023":  

-  produkts Asumiņš (ar čili) ir ieguvis bronzas godalgu;

-  produkts "Zaļā pasta ar baziliku" ir ieguvusi bronzas godalgu;

-  ķiploku pulveris "Dabas garša" valdinošā (ar gaiļbiksēm) ir ieguvusi bronzas godalgu; 

30.09.2023. 

Lepojamies!

Produktu kvalitātes konkursā "Novada garša":  

-  produkts Asumiņš (klasiskais) ir ieguvis bronzas godalgu;

- produkts "Meža kolekcija diendusa" ir ieguvusi sudraba godalgu. 

Konkursu trešo gadu organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs(LLKC), sadarbībā ar Pavāru klubu. Ražotāju interese par konkursu aizvien pieaug un par to liecina dalībnieku un pieteikto produktu skaits-  pirmajā gadā konkursā piedalījās 29 ražotāji ar 71 produktu, pagājušo gadu jeb otrajā gadā vērtēti tika 164 produkti, tad šogad (trešajā gadā) pieteicās 73 ražotāji ar 205 produktiem!

Kompetentā žūrija pārstāvēta tika no Latvijas, Igaunijas, Itālijas un Ukrainas. To vidū bija gan slaveni šefpavāri, Jauno pavāru kustības pārstāvji, kā arī pārtikas tehnologi no Latvijas Biozinātņu un tehnoloģijas universitātes. 

10.10.2022.

Aizvadīti "Ķiploku un medus svētki 2022" Daugavpilī

Paldies "Vienības nams" kolektīvam par grandiozākajiem svētkiem. 

Darinājām dekorācijas, tirgojāmies un baudījām svētkus! Tiekamies NĀKOŠGAD!

22.08.2022.

Lepojamies

Lepojamies, ka arī Līvānu ķiploks sevi var saukt par "Labāko tirgotāju!" 

Lai arī neieguvām laureāta titulu, toties esam tikuši 33 latvijas labāko tirgotāju vidū visā Latvijā! Priekš Līvānu ķiploka, tas ir liels sasniegums un gods!

17.07.2022.

Līvānu pilsētas svētkos 2022

Reizēm no dziļākā noliktavas stūrīša izvelkam saules gaismā mūsu vislielāko ķiploku. 

Smaidīgs, priecīgs un visus sveicinošs!!!

Ķiploka vistālaikais ceļš ir bijis tikai uz Līvānu pilsētas svētkiem (nieka 3 km). 

Šad tad ķiploks izlien pasildīties mājas saimniecībā!

25.07.2022.

Pirmā ekskursantu grupa 2022. gadā ir sagaidīta!

Paldies Jums, ka braucat ciemos un aplūkojaties, kā mums iet.

Arī šogad būsim atvērti ekskursijām, iepriekš piesakot pa tālruni t. 22408095

Šogad 2022. gadā pirmās grupas gods, ko uzņēmām, ir ticis vecākā gada gājuma  - senioriem!

Pirmajai grupai bija gods nobaudīt marmelādi šokolādē, kas ir mūsu PREMIUM produkts un nopērkams e-veikalā pirms lielākajiem gada svētkiem - "Jāņiem" un "Ziemassvētkiem".

Paldies par Jūsu interesi un jautājumiem! Gaidam ciemos vēl!     

   02.04.2022.

Esi drošs, 

ka darbs ir drošs!

Līvānu ķiploks domā par drošu darba vidi un drošiem darba asptākļiem saviem darbiniekiem. Iesaistoties  ESF projektā "Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana" , izmantosim iespēju sakārtot darba drošības jautājumus. 

Līvānu ķiplokam šie jautājumi ir būtiski, ne tikai ražošanas procesa laikā, bet arī saimniecības apskates laikā. 

Esam tikai PAR - drošu darba vidi!

01.03.2022.

Mums ir svētki!

Tieši pirms gada - 2021. gada 06. februārī, Līvānu ķiploka internetveikals www.livanukiploks.lv uzsāka savu darbību. Paldies visiem darbiniekiem un iesaistītajām pusēm, kas palīdzēja, lai šāds e-veikals taptu.

06.02.2022.

Beidzot!    Jaunā kolekcija ir pieejama!

Zelta kolekcija "Dubnas pērle"

Esam priecīgi Jums paziņot - mums ir radīti jauni produkti, kas ietērpti krāšņā nosaukumā Zelta kolekcija "Dubnas pērle"!

Produkti ir īpaši ar to, ka veidoti uz ķiploka un medus bāzes. Katram no kolekcijas produktam ir piešķirta sava krāsa, garša un oga. 

Dubnas pērle zeltainā būs veidota ar cidonijām, sārtā ar dzērvenēm, bet oranžā ar smiltsērkšķiem. Vasarā kolekciju papildinās vēl divas garšas.  Izpētes procesa ietvaros, tās vēl nav pieejamas.  Arī šīs, esošās garšas, ir gadu pētītas un novērotas, lai jau šogad varētu piedāvāt plašākai lietošanai. 

Gaidīsim atsauksmes un, lai labi garšo!                                                                                                                                                                          01.11.2021.


Lepojamies

Saņēmām Līvānu novada atzinības rakstu nominācijā "Uzņēmējdarbība" ar apakšnomināciju "Lauku uzņēmējs 2020".

Paldies Līvānu novada domes kolektīvām par tik augstu novērtējumu.                                  07.06.2021.


Esam lepni par saņemtām godalgām Pārtikas kvalitātes konkursā "Novada garša 2020". 

Sudrabs: - Dubnas vīznis

Bronza:  - Asumiņš ar sīpollokiem un čilli 

                     - Asumiņš lauku gaumē                                                                                                                                                          02.10.2020.

Stāsts par mums

🧄

Nebaidodies un uzdrīkstoties, 2017. gadā aizsākās Līvānu ķiploka stāsts. Ar lielu mīlestību pret darbu, nenogurstošu skatījumu uz rezultātu un milzīgu degsmi darbojas visa ģimene – Viola un Māris Reinholdi. Ikdienas darbos vecākiem piepalīdz arī abas meitiņas Evija un Lauma. Lielu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā sniedz arī vecāki un vecvecāki. Tieši vecāku un vecvecāku zināšanas un darba iemaņas ir tās, kas palīdz visvairāk.

Līvānu ķiploks pārdot bioloģiski audzētus ķiplokus un ražotos produktus, kas pilni ar vitamīniem un ģimenes ieguldīto mīlestību darbā.
Motivācija darbam nav izstāstāma – tā vairāk ir tāds kā dzinējspēks, kas dzen darīt un neapstāties. Tā ir kā vērtības nezaudēšana un kaut kā sava noturēšana. Tā arī ir atdeve ko saņemam, par savu darbu.


          Attēlā ''Līvānu ķiploks'' saimniece Viola Reinholde

Par mums

Tur pat pie Līvāniem, Turku pagastā jau sešus gadus aktīvi darbojas Viola un Māris REINHOLDI savā saimniecībā, ko tuvā un tālā apkārtnē pazīst pēc preču zīmes «Līvānu ķiploks» ražojumiem. Tomēr stāsts gan par darbasparu, gan lokālpatriotismu, gan darbošanās idejām aizsācies jau ievērojami agrāk. 
      – Vēl padomju laikos, kad biju maza meitene, vecāki audzēja ķiplokus, burkānus un citus dārzeņus un pārdeva tos Ļeņingradā. Par šo naudu gan iztika no-pelnīta, gan māja uzcelta,  – stāsta Viola. – Tad sekoja juku laiki, kad tālie tirgi vairs nebija pieejami. Izaudzēto vēl kādu brīdi mēģināja pārdot Daugavpilī, bet drīz vien šī darbošanās izsīka.  Savu uzņēmumu SIA «Revima» Viola un Māris nodibināja 2015. gadā, kad ģimene uzrakstīja savu pirmo biznesa plānu, ieguva Eiropas Sociālā fonda līdzekļus un vecākiem piederošo zemi apstādīja ar kārkliem. Tomēr šim produktam no stādīšanas līdz ražas novākšanai jāgaida 5 gadi (šogad tieši tie būs pagājuši), bet katrs projekts prasa arī īstermiņa izpildi. Rein­holdi nolēma no kārkliem pīt groziņus un pārdot tos gadatirgos. Reizē līdzi «paķēra» kādu piemājas saimniecībā izaudzētu dārzeni. Te arī viņi no­vēroja, ka liels pieprasījums ir pēc ķiplokiem, un nolēma: kāpēc gan neaudzēt ķiplokus? Mamma no savas pieredzes vienmēr teica: «Ķip­loks visos laikos ir gājis.» Ti­ka uzrakstīts nākamais projekts Lauku atbalsta dienestam tehnikas iegādei un 2016. gadā pushektārs ze­mes apstādīts ar ķiplokiem. Tie saauga ļoti labi, visu iz­audzēto izdevās arī realizēt, tādēļ apstādāmās platības saimnieki nolēma palielināt.
– Apstādot lielāku platību, vairāk kļūst arī mazo un brāķēto ķiploku. Arī ziedu daudzums ir ievērojams, – skaidro Viola. – Ko darīt? Ne­kad pat prātā nav ienācis, ka vienkārši tāpat varētu izmest pārtiku! Tādēļ 2017. gadā nolēmām uzsākt mājražošanu. Toreiz tapa tikai 40 burciņas ziedu pastas, bet šogad saražoti jau tūk­­stoši. Pašlaik jau varam lepoties ar 6 veidu ziedu pas­­tām, 7 veidu ķiploku pas­tām «Asumiņš» un ci­tiem produktiem. 
Avots: SIA ''Brīvā Daugava''

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.