Distances līgums

Esošajā www.livanukiploks.lv interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA “Revima”
no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukts Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. 

1. Piegādes un samaksas kārtība

1.1. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur www.livanukiploks.lv internetveikalu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. 

1.2. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot internetveikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto (saņemto) pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

1.3. Pircējam ir iespēja neveikt darbības ar internetveikalā iestrādātiem maksājuma rīkiem, bet pieprasīt rēķinu un apmaksu veikt atsevišķi veicot apmaksu par pasūtījumu klienta internetbankā.

1.4. Ja klients izvēlas saņemt rēķinu atsevišķi e-pastā un izvēlas apmaksu veikt internetbankā, tad rekvizīti pārskaitījumam ir sekojoši: 

SIA "Revima"
Reģ. Nr. 51503071741  (Nav PVN maksātājs)
a/s "Citadele"
kods : PARXLV22
konts : LV64PARX0016528050001

1.5. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 2-3 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

1.6. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā.

1.7. Piegādes maksa, ja klients sūtījumu izņem:

           1.7.1. Saimniecībā (bezmaksas saņemšana) (ierodoties saimniecībā iepriekš, lūgums sazināties iepriekš zvanot uz telefona numuru +371                              26065276 (Viola) vai +371 22408095 (Māris);

           1.7.2. Izmantojot DPD PickUp pakomātu uz klienta norādītu konkrētu pakomātu  3,00 Eur; 

           1.7.3. Izmantojot Omniva pakomātu uz klienta norādītu konkrētu pakomātu  3,00 Eur; 

           1.7.4. Izmantojot Venipak pakomātu uz klienta norādītu konkrētu pakomātu  3,00 Eur;

           1.7.5. Izmantojot VAS “Latvijas pasts” piegādi uz Latvijas pasta nodaļām uz klienta norādītu konkrētu pasta nodaļu 3,00 Eur;

           1.7.6. Izmantojot VAS “Latvijas pasts” piegādi uz Latvijas pasta pakomātiem uz klienta norādītu konkrētu pakomātu 3,00 Eur;

           1.7.7. Izmantojot VAS “Latvijas pasts” piegādi uz Circle K degvielas uzpildes stacijām uz klienta norādītu konkrētu Circle K degvielas uzpildes staciju 3.00 Eur

2. Atteikuma tiesības

2.1. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e-pastu [email protected]

2.2. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma norādot tajā nepieciešamos rekvizītus (vārdu, uzvārdu, telefona numuru, personas kodu, bankas konta numuru u.c. nepieciešamos datus maksājuma veikšanai). 

2.3. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. 

2.4. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

2.5. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

2.5.1. pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ir bojātas;

2.5.2. pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

2.5.3. pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

2.6. Preci var atgriezt:

2.6.1. saimniecības adresē “Zeltiņi”, Dubnas viensētas, Turku pag., Līvānu nov., LV-5316. 

2.6.2. pa pakomātu pēc klienta izvēles, bet Līvānu pilsētā pieejamos piegādes pakomātos;

2.6.3. ar kurjeru saimniecībā “Zeltiņi”, Dubnas viensētas, Turku pag., Līvānu nov., LV-5316.  

2.7. Klientam tiek atgriezta nauda bankas kontā 7 (septiņu) darba dienu laikā pēc preces nosūtīšanas atpakaļ uz ražošanas adresi: “Zeltiņi”, Dubnas viensētas, Turku pag., Līvānu nov., LV-5316 vai Līvānu pilsētā pieejamiem pakomātiem.

2.8. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. 

2.9. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

3. Datu apstrāde

3.1. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. 

3.2. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.